fbpx

K 3 Home T 150

15,019.04ден

К 3 е лесен за ракување благодарение на тркалата и неговата тежина: нешто помалку од 6 кг. Се користи повремено за да се отстрани нечистотијата од велосипеди, автомобили, балкони, тераси, градинарски мебел

Нема на залиха