KÄRCHER BD 70/75 W Bp Pack

Лесен за употреба, робустен дизајн, долго траење: Нашиот BD 70/75 W Bp Pack Classic сушач за сушење е импресивно разновиден и може да се пофали со батерија од 170 Ah AGM.