Филтер за вода WPC 120 UF

20,768.00ден

WPC 120 UF единица за филтрирање на вода со 4-фазен ултра-филтрациски систем. Сигурно ги отстранува честичките, бактериите, вирусите и другите загадувачи. Идеален за непознати услови на вода од чешма.

Области за примена: Идеален за домашни кујни, викендици и објекти за одморa

Погоден е и за канцелариски кујни, хотелски соби, кафулиња и ресторани

Достапно за одложена нарачка (Вашата нарачка би била доставена во рок од 15 дена)

SKU: 1.024-754.0 Категории: ,