fbpx

AF 100

47,082.00ден

За најдобар квалитет на воздухот во простории до 100 m²: мобилниот прочистувач на воздух AF 100 со прецизен ласерски сензор, автоматски режим и неколку типови на филтри за различни апликации.

Загадениот воздух е секогаш проблем поради мирис на теписи, полен, бактерии или лош воздух по долгата конференција во собата за состаноци. Последиците од ова можат да бидат проблеми со концентрацијата, главоболки, запушен нос, па дури и напади со астма. Со нашиот прочистувач на воздухот едноставно ги оставате овие проблеми зад себе: Вклучете го прочистувачот на воздух – и дишете слободно!

Достапно за одложена нарачка

SKU: 1.024-810.0 Категории: ,